Zerówka w akcji po raz drugi

 

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy drugi film z meczu pokazowego klasy 0b. Tym razem mecz odbył się przy jeszcze  liczniejszej widowni, bo aż 3100 kibiców miało szansę obejrzeć poczynania naszych uczniów.

Czytaj więcej

NASI ABSOLWENCI (4): Złota drużyna oraz srebrni zasłużeni

 „Jest rok 2013 rok. W Gdańsku to kiepski czas dla hokeja. Zła kondycja finansowa powoduje, że klub seniorski nie istnieje. Odrodzi się dopiero rok później jako Pomorski Klub Hokejowy 2014 (dziś występuje jako MH Automatyka Gdańsk). Najpierw powstaje drużyna seniorów, rok później treningi w Hali Olivia rozpoczynają juniorzy. Chętnych do gry w juniorach jest mało, ledwo udaje się skleić drużynę. Skład ratuje Nikita i dwóch zawodników z Rosji, którzy przyjeżdżają do Gdańska. Wkrótce dołączą kolejni…”

Czytaj więcej

Zerówka w akcji

 

 Pomimo, że nastał czas wakacji, to my wciąż wracamy do naszych zajęć sportowych z roku szkolnego. Przedstawiamy Państwu poniżej film z meczu pokazowego klasy 0b, który odbył się w dniu 5 marca 2017 w przerwie spotkania pomiędzy MH Automatyka Gdańsk a Nesta Mires Toruń. Ich poczynania oglądało 2850 widzów.

Czytaj więcej

Życzenia na wakacje

 

Wszystkim uczniom, nauczycielom 
i rodzicom życzymy słonecznych 
i bezpiecznych wakacji , niezapomnianych wrażeń 
i interesujących podróży.