III Międzynarodowy Turniej hokeja na Lodzie Olivia Cup 2018 zakończony

W turnieju udział wzięło osiem drużyn z Polski, Rosji, Czech i Litwy, czyli ponad 150 młodych hokeistów z rocznika 2007 i młodszych. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy i po zakończeniu części zasadniczej wszystkie przystąpiły do fazy pucharowej. W sumie rozegrano aż 24 spotkania. Trzecie i ósme miejsce zajęły ekipy GKS Stoczniowca złożone z uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej

Olivia Cup po raz trzeci

Zespoły z Rosji, Litwy, Czech, Polski i oczywiście gospodarze imprezy – nasi uczniowie, hokeiści GKS Stoczniowiec. Przed nami trzecia edycja międzynarodowego Turnieju Olivia Cup. Na taflach lodowych Hali Olivia 14. i 15. kwietnia czekają nas 24. pojedynki młodych hokeistów.

Czytaj więcej

Nasi uczniowie Mistrzami Polski!!!

W dniach 03-08.04.2018 w Janowie, dzielnicy Katowic, odbywały się Mistrzostwa Polski Żaka Starszego w Hokeju na Lodzie, w których brali udział nasi uczniowie. W finałowym pojedynku nasza drużyna, wspierana przez liczne oraz głośno dopingujące grono najwierniejszych kibiców (rodziców), nie pozostawiła złudzeń zawodnikom MMTS Podhale Nowy Targ i prowadząc od samego początku spotkania pokonała ich 10:5.

Czytaj więcej

Czas na segregację zdjęć

Ze względu na liczne zapytania odnośnie IV edycji konkursu fotograficznego „Zamrożone emocje” postanowiliśmy wydłużyć termin nadsyłania zdjęć do 31 maja 2018 roku. Jednocześnie przypominamy, że Konkurs przeznaczony jest dla rodziców zawodników hokeja na lodzie uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi.

1.   Temat konkursu

Tematem konkursu jest zrobienie jak najbardziej ciekawego i dynamicznego zdjęcia swoim pociechom w trakcie zajęć sportowych na lodzie. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, będące oryginałami.

Czytaj więcej

Trzymamy kciuki za naszych w półfinale!!!

 

Miło nam poinformować, że dotarliśmy się do półfinałów Mistrzostw Polski Żaka Starszego.
- GKS Stoczniowiec Gdańsk - TMH Polonia Bytom (7:1)
Bramki zdobyli: Kaczmarek, Stańczyk (2), Gromadzki, Juchniewicz (2), Duzinkiewicz
 W tym dniu Janek Juchniewicz doznał koszmarnej kontuzji – złamanie obojczyka.

Czytaj więcej