Spotkanie z zawodnikami MH Automatyka

 

15 grudnia wszystkich sympatyków hokeja w naszej szkole czeka nie lada atrakcja. Od godziny 10.45 będziemy gościli zawodników drużyny, która udowadnia nam, że hokej na Pomorzu powoli wraca na właściwe tory.

Czytaj więcej

Nasi uczniowie w finale PGE Turnieju Juniorów Hokeja

Nasi uczniowie, jako drużyna GKS Stoczniowiec w kategorii Żak Młodszy, dnia 11.11.2017 uczestniczyli w eliminacjach do pierwszego w historii „PGE Turnieju Juniorów Hokeja”. Eliminacje odbywały się w Toruniu na lodowisku TOR TOR i wzięło w nim udział 6 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Czytaj więcej

Sukces naszych młodych hokeistów

 

W dniach 21-22 października odbyły się Otwarte Mistrzostwa Okręgu Kaliningradzkiego w Hokeju na Lodzie. Udział wzięło 7 drużyn rosyjskich oraz GKS Stoczniowiec Gdańsk w rocznikach 2007 i młodsi.

Czytaj więcej

Zerówka w akcji po raz drugi

 

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy drugi film z meczu pokazowego klasy 0b. Tym razem mecz odbył się przy jeszcze  liczniejszej widowni, bo aż 3100 kibiców miało szansę obejrzeć poczynania naszych uczniów.

Czytaj więcej

NASI ABSOLWENCI (4): Złota drużyna oraz srebrni zasłużeni

„Jest rok 2013 rok. W Gdańsku to kiepski czas dla hokeja. Zła kondycja finansowa powoduje, że klub seniorski nie istnieje. Odrodzi się dopiero rok później jako Pomorski Klub Hokejowy 2014 (dziś występuje jako MH Automatyka Gdańsk). Najpierw powstaje drużyna seniorów, rok później treningi w Hali Olivia rozpoczynają juniorzy. Chętnych do gry w juniorach jest mało, ledwo udaje się skleić drużynę. Skład ratuje Nikita i dwóch zawodników z Rosji, którzy przyjeżdżają do Gdańska. Wkrótce dołączą kolejni…”

Czytaj więcej

Zerówka w akcji

 Pomimo, że nastał czas wakacji, to my wciąż wracamy do naszych zajęć sportowych z roku szkolnego. Przedstawiamy Państwu poniżej film z meczu pokazowego klasy 0b, który odbył się w dniu 5 marca 2017 w przerwie spotkania pomiędzy MH Automatyka Gdańsk a Nesta Mires Toruń. Ich poczynania oglądało 2850 widzów.

Czytaj więcej