Piękne występy solistek i solistów na zawodach międzynarodowych Mini Europa w Warszawie!!!

W dniach 9-11.03.2018 na warszawskim Torwarze odbyły się międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym. Uczeń naszej szkoły Jakub Janicki stanął na podium zajmując II miejsce w klasie złotej. W klasie złotej solistek Dorota Konieczka wywalczyła XIII lokatę i dzięki zdobytym punktom podwyższyła swoje miejsce w ogólnopolskim rankingu, natomiast Maja Kornecka zajęła XX miejsce spośród 30 zawodniczek startujących w klasie złotej. W klasie Junior Amelia Rams uplasowała się na XIII pozycji.

Czytaj więcej

Udane występy par tanecznych na zawodach w Gdańsku

W dniach 9-10.02.2018 odbyły się w Gdańsku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla młodszych zawodników oraz Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dla starszych, w tańcach na lodzie. Naszą szkołę reprezentowały 3 pary. Na Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Oliwia Borowska i Filip Bojanowski zajęli I miejsce. Pobili oni swój dotychczasowy rekord życiowy o 4 punkty i zdecydowanie wygrali we wszystkich częściach konkurencji.

Czytaj więcej

Solistki i soliści na podium w Gdańsku!!!

 

 

  

 

 

 

W dniach 9-10.02.2018 w hali Olivia odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - (Północ) w klasach kolorowych i rywalizacja o Puchar Gdańska w klasie Novice i Junior. Czworo uczniów naszej szkoły stanęło na podium!!! Amelia Rams w klasie Junior wywalczyła I miejsce i Puchar Gdańska. I miejsce zajął również Stanisław Borysewicz w klasie brązowej.

Czytaj więcej