Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Łyżwiarstwo figurowe

Mistrzostwa Polski w Tańcach na lodzie

 

         W dniach 10-11.03.2017r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Novice w konkurencji Tańców na Lodzie. W zawodach tych wzięły udział trzy pary, reprezentujące naszą szkołę oraz klub GKS „Stoczniowiec”.

W kategorii Novice, Oliwia Borowska i Filip Bojanowski zajęli II miejsce i uzyskali tytuł V-ce Mistrza Polski.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski w Tańcach na lodzie

Nasze solistki i soliści wrócili z zawodów ogólnopolskich w Łodzi

 

                     W dniach 9-12.03.2017 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Łodzi w klasach brązowej, srebrnej i złotej oraz Mistrzostwa Polski Novice. Spośród 23 uczniów naszej szkoły biorących udział w tej imprezie najlepsze rezultaty uzyskali: w kategorii solistów Advance Novice I - Maciej Opora IV miejsce ( 53,82 pkt.).

Czytaj więcej: Nasze solistki i soliści wrócili z zawodów ogólnopolskich w Łodzi

Mini Europa XIII - Kuba Janicki na II miejscu !

W dniach 3-5.03.2017 w Warszawie odbyły się zawody międzynarodowe Mini Europa XIII. Swoje układy łyżwiarskie zaprezentowali zawodnicy z takich państw jak: Rosja. Białoruś, Litwa, Łotwa, Szwecja, Dania, Francja, Czechy w różnych kategoriach wiekowych.

 

Czytaj więcej: Mini Europa XIII - Kuba Janicki na II miejscu !

Duet na „szóstkę”!

 

 

Dawno już nie mieliśmy tak uzdolnionych zawodników. Oliwia Borowska i Filip Bojanowski zajęli I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbywała się w Krynicy.

Czytaj więcej: Duet na „szóstkę”!

Łyżwiarze figurowi naszej szkoły zdobywają drużynowo III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krynicy !

           W dniach 17-19.02.2017 w Krynicy Górskiej zakończyła się sportowa rywalizacja łyżwiarzy figurowych. W klasyfikacji klubowej nasi łyżwiarze zajęli III miejsce, natomiast w klasyfikacji województw V miejsce. W zawodach  udział wzięli zawodnicy, którzy wcześniej otrzymali wysoką punktację w ogólnopolskim rankingu.

Czytaj więcej: Łyżwiarze figurowi naszej szkoły zdobywają drużynowo III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie...

Joomla Template - by Joomlage.com