Nasze solistki i soliści wrócili z zawodów ogólnopolskich w Łodzi

W dniach 9-12.03.2017 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Łodzi w klasach brązowej, srebrnej i złotej oraz Mistrzostwa Polski Novice. Spośród 23 uczniów naszej szkoły biorących udział w tej imprezie najlepsze rezultaty uzyskali: w kategorii solistów Advance Novice I - Maciej Opora IV miejsce ( 53,82 pkt.).

IV miejsce w klasie złotej solistek - Maja Krzysiak (28,48 pkt.), IV miejsce w klasie srebrnej - Aleksandra Łada ( 27,11 pkt.), VI miejsce - Maja Kornecka ( 23,66 pkt.), w klasie srebrnej solistów - Jakub Janicki - IV miejsce ( 22,72  pkt.). Gratulujemy wyników i czekamy na więcej !!! Szczegóły na www. pfsa.com.pl