MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W BIATHLONIE LETNIM

Miejscem zawodów i strzelnicy jest boisko Uniwersytetu Gdańskiego.

Sekretariat zawodów mieści się w czytelni szkolnej (parter).

ZAPRASZAMY

Aktualne wydarzenia ze startów klas turystycznych w zawodach

Aktualności sportowe z klas turystycznych, wyniki zawodów, zdjęcia ze startów, znajdziecie na stronie:

Zapraszamy!

Mistrzostwa Polski

MARTA ADAMCZYK ZDOBYŁA IV MIEJSCE w MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 17 W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW.

Sukcesy naszych uczniów w biathlonie letnim

W październiku w Luzinie odbyły się zawody w biathlonie letnim (bieganie
i strzelanie z wiatrówki na czas).

W biegu indywidualny zawodnicy musieli pokonać dystans 5x400 m (kategoria żak)  i 5x500 m (młodzicy) a za każde niecelne strzały przyznawano minuty karne. Pierwsze miejsce w swoim debiucie (!) zajęła Joanna Koniuszy, druga była Nikola Jachimkowska a trzecia Weronika Gromow. Wśród chłopców wygrał Filip Dolatowski, trzeci był Patryk Winikajtys. Rywalizację młodziczek na 5 miejscu ukończyła Maria Prusik a szósta była Aleksandra Flejszer. Wśród młodzików wygrał po raz kolejny Patryk Burczyk przed Arturem Żebrowskim.

b7

Podnoszenie Ciężarów

Dnia 13.10.12r. Uczennica Marta Adamczyk kl. III E na zawodach w Białogardzie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w podnoszeniu Ciężarów do lat 16 zajęła I miejsce