Inne dyscypliny

Srebrny medal w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Nasza szkoła 2 grudnia w Szkole Podstawowej nr 18, Gdańsk Brzeźno przechodząc wcześniej 4 etapy uległa dopiero w Finałowym meczu Ze szkołą ze Słupkowy.

Czytaj więcej: Srebrny medal w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

SP 35 najlepsze w unihokeju chłopców

24 i 25 listopada na parkietach Szkoły Podstawowej nr 18 i Szkoły podstawowej nr 81 rozegrano finały unihokeja w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Szkoły wyłonione we wcześniejszych kwalifikacjach spotkały się, a by rozegrać turnieje o tytuł Mistrza Gdańska.

Nasi Chłopcy wgrali finał gdańska i 2 grudnia zagrają finał wojewódzki

Złoto w Unihokeju chłopców gimnazjum

Sukcesy Miłosza Pakulskiego

20 sierpnia Miłosz zajął 2.miejsce w Maratonie Sierpniowym we  wrotkarstwie szybkim w klasie wyczyn.

3 miejsce w Mistrzostwach Polski w wakeboardzie

Miło mi poinformować, że uczeń klasy 6B Oskar Zawadowicz zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w wakeboardzie na wyciągu 2 słupowym w Giżycku.