Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

erasmus +

Histerical History of Troy

W ramach obchodów Dni Języków Obcych oraz realizacji jednego z zadań Erasmus+ Drama Club spontanicznie zawiązana grupa teatralna złożona z uczniów klas drugich i wsparta gościnnie występującymi nauczycielami, wystawiła Histerical History of Troy. 

Czytaj więcej: Histerical History of Troy

Erasmus + dokumentujemy na blogu

Wszystkie działania prowadzone w ramach realizacji projektu B.O.D.Y  Erasmus + dokumentujemy na blogu, wspólnym dla wszystkich szkół uczestniczących w naszej europejskiej przygodzie. Zapraszamy na przegląd aktualności. 

B.O.D.Y zamyka rok 2016

B.O.D.Y zamyka rok 2016. Zakończyliśmy właśnie pierwszą tegoroczną wymianę. Przyjechali do nas uczniowie z IC Dotti z Casalmaggiore z Włoch i Agrupamento de Escolas Dr Correia Mateus z Leirii z Portugalii.

Czytaj więcej: B.O.D.Y zamyka rok 2016

Krótkie formy

Ciało to nie tylko bezbłędnie działająca maszyna fizjologiczna. Ciało wyraża, Demonstruje, Mówi. Uzewnętrznia. Gra. Akcję 'Krótkie formy' projektu B.O.D.Y Erasmus + , mającą na celu doskonalenie ekspresji ciała, udało nam się zrealizować we współpracy z Agencją Rozwoju Gdyni, która zaprosiła nas na warsztaty filmowe,

Czytaj więcej: Krótkie formy

Spotkanie z Adamem Korolem,Mateuszem Biskupem i Miłoszem Jankowskim w obrazach

Spotkanie z Adamem Korolem,Mateuszem Biskupem i Miłoszem Jankowskim w obrazach. Padło wiele najróżniejszych pytańoczywiście o karierę sportową , sukcesy , ale również o posiadane zwierzęta i stan cywilny. Nasi goście cierpliwie pozowali do zdjęć i rozdali mnóstwo autografów.

Więcej na szkolnym FB

 

Joomla Template - by Joomlage.com