Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Histerical History of Troy

W ramach obchodów Dni Języków Obcych oraz realizacji jednego z zadań Erasmus+ Drama Club spontanicznie zawiązana grupa teatralna złożona z uczniów klas drugich i wsparta gościnnie występującymi nauczycielami, wystawiła Histerical History of Troy. 

Skala objawionych talentów okazała się szeroka – aktorskie, taneczne, muzyczne oraz z pogranicza rękodzieła artystycznego. Prosimy o nietraktowanie treści spektaklu jako wiarygodnego źródła wiedzy. Dziękujemy klasie 5b za profesjonalne odegranie publiczności i Teatrowi Miniatura za wypożyczenie rekwizytów. 

Zobacz film na YOUTUBIE TUTAJ

Joomla Template - by Joomlage.com