Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

NAJWIĘKSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Nasi najlepsi uczniowie

rok szkolny 2009/2010

SZKOŁA PODSTAWOWA Klasy I-III

Klasa Ia wychowawczyni – p. Nina Szamow

Gabriela Zielińska II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Latarnia morska drogowskazem bezpiecznej drogi oraz specjalne wyróżnienie w pozaszkolnym konkursie plastycznym Re-bombka.

 

Klasa Ib wychowawczyni –p. Anna Kulińska

Konrad Karaś uczeń klasy Ib

finalista Konkursu Plastycznego „Wiatr, wypadek, ogień, woda- strażak zawsze rękę poda” organizowany przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności.

Mateusz Michalewski uczeń klasy Ib

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Latarnia Morska”

 

Klasa IIa wychowawczyni – pani Małgorzata Matejaszczyk

Iga Maśniak uczennica klasy IIa

Udział w licznych konkursach

Julia Bojanowska uczennica klasy IIa

Udział w licznych konkursach

Anna Chmielewska uczennica klasy IIa

Udział w licznych konkursach

 

Klasa IIb wychowawczyni – pani Danuta Kolendo

Natalia Skwira uczennica klasy IIb

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

Oraz udział w licznych konkursach

Jakub Wasik uczeń klasy IIb

Udział w licznych konkursach

Nicola Szabelska uczennica klasy IIb

Udział w licznych konkursach

Bartosz Liśkiewicz uczeń klasy IIb

Mistrz Ortografii Klas II

 

Klasa IIc wychowawczyni pani Jolanta Miler

Aleksander Ślęzak uczeń klasy IIc

Finalista Ligi Zadaniowej , I miejsce w konkursie rysunkowym GEPEC

Oraz udział w licznych konkursach

Jan Jachim uczeń klasy IIc

I miejsce w konkursie rysunkowym GEPEC

oraz udział w licznych konkursach

 

Klasa IIIa wychowawczyni pani Elżbieta Kowalczyk

Przemysław Lisowski uczeń klasy IIIa

I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim, II miejsce w ogólnopolskim konkursie czytelniczym (stypendiada) oraz udział w licznych konkursach

Natalia Czepita – uczennica klasy IIIa

III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim „Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych.

II miejsce w konkursie czytelniczym stypendiada.

Oraz udział w licznych konkursach

Paulina Bednarz uczennica klasy IIIa

II miejsce w pomorskim konkursie ortograficznym (etap gminny)

Udział w licznych konkursach

Karolina Młot uczennica klasy IIIa

Finalistka Gdańskich Lwów i Ligi Zadaniowej

Oraz udział w licznych konkursach

Karolina Bugaj uczennica klasy IIIa

Finalistka Ligi Zadaniowej II miejsce w konkursie czytelniczym stypendiada

Oraz udział w licznych konkursach

 

Klasa IIIb wychowawczyni pani Magdalena Mindykowska

Zofia Olszewska uczennica klasy IIIb

I miejsce w konkursie literackim „Gdybym został świętym Mikołajem”

Udział w licznych konkursach

Dawid Kamiński uczeń klasy IIIb

Udział w licznych konkursach

 

Klasa IIIc wychowawczyni klasy pani Bożena Kieszkowska

Damian Gajcy uczeń klasy IIIc

Laureat Lwów Gdańskich z języka polskiego

Laureat Lwów Gdańskich z matematyki

Szkolny Mistrz Czytania ze Zrozumieniem.

Finalista stypendiady

Cezary Kamiński uczeń kalsy IIIc

Laureat V Maegaolimpiady matematyczno – przyrodniczej

Laureat w gminnym konkursie matematycznym i gminnym konkursie ortograficznym.

Szkolny Mistrz Ortografii

Dominik Surowicz uczeń klasy IIIc

Laureat Lwów Gdańskich z matematyki

Szkolny Mistrz Szybkiego Czytania

Mistrz Ortografii Klas III

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum 12.00 (sala kryta)

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI

 

klasa IVa wychowawczyni p. Alicja Hoppe - Cern

uczennica Teresa Kapica – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

uczennica Michalina Sompolska – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie FOX z języka angielskiego

uczennica Jowita Achrem – I miejcse w konkursie plastycznym „Żyj zdrowo i kolorowo” organizowanym podczas Dni Profilaktyki w naszej szkole

uczennica Joanna Koniuszy – wyróżnienie w rejonowym konkursie recytatorskim „Lubię poezję”

uczeń Paweł Pukowski – wyróżnienie w rejonowym konkursie recytatorskim „Lubię poezję”

 

klasa Vb wychowawczyni p. Małgorzata Skwira

uczennica Zuzanna Bejm – laureatka V Megaolimpiaday wiedzy z języka angielskiego, finalistka konkursu Gdańskie Lwy z języka polskiego, laureatka konkursu Gdańskie Lwy z matematyki, wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

uczeń Konrad Zgrzebnicki laureat konkursu Gdańskie Lwy z języka polskiego, finalista konkursu Gdańskie lwy z matematyki, laureat ogólnopolskiego konkursu z historii „Klio 2010”

 

Klasa Vc wychowawczyni pani Marlena Cuch

Uczennica Alicja Zblewska finalista konkursu Gdańskie Lwy z matematyki

 

Klasa VId wychowawczyni pani Jolanta Dybizbańska

uczeń Bartosz Kłódka – finalista wojewódzkiego konkursu Język polski z historią

 

GIMNAZJUM

Klasa IB wychowawczyni p. Magdalena Kwiesielewicz

Uczeń Mateusz Ośko I miejsce w konkursie plastycznym „Żyj zdrowo i kolorowo” organizowanym w naszej szkole podczas Dni Profilaktyki

 

Klasa IIC wychowawczyni pani Grażyna Dąbrowska

Uczeń Jakub Trzebiatowski –laureat matematyka w Gdańskich Lwach

 

Klasa IIIA wychowawczyni pani Ewa Mierzejewska

Uczennica Celina Sygit finalistka wojewódzkiego konkursu z historii, finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

Uczennica Maria Zaleska – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego FOX

Uczeń Ryszard Żebrowski wyróżnienie w rejonowym konkursie recytatorskim Lubię poezję.

 

 

Klasa IIIC wychowawczyni pani Maria Krukowska

Uczennica Kaja Kryda – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego

Uczeń Piotr Dolatowski – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur.

NAJWIĘKSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

KONKURSY KURATORYJNE

 

Wojewódzki Konkurs z Historii

Krzysztof Wysowski (IIIC) - laureat

nauczyciel p.Ewa Mierzejewska

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

Sara Trzebiatowska (IIIC) – finalistka

Karolina Drobotowicz (IIIC) – finalistka

nauczyciel p. Danuta Różek

 

Wojewódzki Konkurs Międzyprzedmiotowy

Język Polski z Historią

Karol Węska (VIb) finalista

nauczyciel p. Grażyna Dąbrowska

 

„LWY GDAŃSKIE” – MONITOROWANIE JAKOŚCI EDUKACJI

Język Polski

Celina Sygit (IIA) laureatka

nauczyciel p. Stanisława Grodel

Kamil Gołojuch (Va) laureat

nauczyciel p. Małgorzata Skwira

 

Język Angielski

Sara Trzebiatowska (IIIC) laureatka

Kaja Kryda (IIC) finalistka

Dominika Raszkiewicz (IIIC) finalistka

nauczyciel p. Alicja Hoppe-Cern

Matematyka

Filip Dolatowski (IIIc) laureat

nauczyciel – Anna Kulińska

 

KONKURSY REJONOWE

Konkurs Recytatorskie

Małgorzata Pawłowska (IIA) wyróżnienie

nauczyciel p. Stanisława Grodel

 

Natalia Skwira (Ib) III miejsce

nauczyciel p. Danuta Kolendo

 

Maria Rancew (IIa) wyróżnienie

nauczyciel p. Elżbieta Kowalczyk

 

Karolina Młot (IIa) I miejsce

nauczyciel p. Elżbieta Kowalczyk

 

 

KANGUR – KONKURS MATEMATYCZNY

Filip Dolatowski (IIIc) wyróżnienie

Paweł Pukowski (IIIc) wyróżnienie

nauczyciel p. A.Kulińska

 

ALFIK – KONKURS MATEMATYCZNY

Piotr Dolatowski (IIC) I miejsce w województwie , III miejsce w kraju

nauczyciel p. Danuta Idczak

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY DIAINET2009

Wojciech Żółtowski (IIIC) udział w II etapie

Dominika Raszkiewicz (IIIC)

nauczyciel p. Stanisława Lomperta

 

MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

‘Have Fun with English”

Kaja Kryda (IIC) II miejsce

Dominika Raszkiewicz (IIIC) II miejsce

Adrian Szpakowski ( IIIC) II miejsce

nauczyciel p. Alicja Hoppe – Cern

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kamil Cern (IVb) laureat

oraz uczniowie z najwyższymi wynikami:

Krzysztof Świętnicki (VIa)

Kaja Kryda (IIC)

Jakub Trzebiatowski (IC)

Aleksandra Budzyńska (IVb)

Julia Tyran (IVb)

nauczyciel p. Alicja Hoppe – Cern

 

OGÓLNOPOLSKA STYPENDIADA

-konkurs czytelniczy „Jestem czytelny”

Natalia Czepita (IIa) I miejsce

Karolina Bugaj (IIa) I miejsce

nauczyciel Elżbieta Kowalczyk

 

Konrad Turnowicz ( IIIa) wyróżnienie

nauczyciel Nina Szamow

 

Filip Dolatowski (IIIc) wyróżnienie

nauczyciel p. Anna Kulińska

 

-konkurs matematyczny

Paweł Pukowski (IIIc)

nauczyciel p. Anna Kulińska

 

-konkurs ortograficzny „Ortograf”

Maria Pogonowska (IIa) wyróżnienie

nauczyciel p. Elżbieta Kowalczyk

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

Maria Rancew (IIa) finalistka

nauczyciel p.E.Kowalczyk

 

Damian Gajcy (IIc) II miejsce

nauczyciel p. B.Kieszkowska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI

I miejsce Dominika Hincke

III miejsce Mikołaj Dudziński

Paweł Pukowski –wyróżnienie

 

nauczyciel p. A.Kulińska

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

laureaci:

Zofia Dziewanowska IIIc

Dominika Hincke IIIc

Mikołaj Dudzińska IIIc

Mateusz Drabik IIIc

nauczyciel p. A. Kulińska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

- „Klęska, pożar czy huragan – straż pożarna ci pomoże”

 

Adam Zjeżdżałka (IIIc) I miejsce

Mateusz Drabik (IIIc) III miejsce

nauczyciel p. A. Kulińska

 

-Święta w Norwegii

Mateusz Drabik (IIIc) wyróżnienie

nauczyciel A. Kulińska

 

 

LIGA ZADANIOWA

finaliści:

Maria Rancew IIa

Karolina Młot IIa

Paulina Bednarz IIa

nauczyciel p. E.Kowalczyk

Joanna Rancew IIIa

nauczyciel Nina Szamow

Filip Dolatowski IIIc

nauczyciel: A.Kulińska

 

MEGAOLIMPIADA

-konkurs matematyczno – przyrodniczy

Cezary Kamiński IIc laureat

 

 

 

 

 

 

Joomla Template - by Joomlage.com