Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

LAUREACI I FINALIŚCI

LAUREACI I FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Rok

Przedmiot

Uczeń Nauczyciel
2003/2004 język polski Anna Chworow Elżbieta Drożdż

język polski

 

Olga Kasińska

 

Stanisława Grodel

 

2004/2005 język polski Ewa Międzobrodzka Stanisława Grodel

historia Roksana Itoua Ewa Mierzejewska - Abraham

wiedza o sztuce Martyna Lisiewicz Jolanta Dybizbańska

wiedza o sztuce Agata Kostrzewa Jolanta Dybizbańska

język angielski

 

Martyna Lisiewicz

 

Beata Tubis

 

2005/2006 język polski Katarzyna Neumann Stanisława Grodel

wiedza o sztuce Anna Mordawska Jolanta Dybizbańska

wiedza o sztuce

 

Julia Orska

 

Jolanta Dybizbańska

 

2006/2007 język polski Karolina Kornacka Elżbieta Drożdż

język polski Mateusz Krupowies Stanisława Grodel

wiedza o sztuce Beata Rachwalska Jolanta Dybizbańska

wiedza o sztuce Viktoria Twardowska Jolanta Dybizbańska

informatyka

 

Tomasz Skarżyński

 

Stanisława Lomperta

 

2007/2008 język angielski Martyna Drobotowicz Beata Tubis

język angielski Sara Trzebiatowska table.MsoNormalTable { line-height: 115%; font-size: 11pt; font-family: "Calibri","sans-serif"; } Alicji Hoppe-Cern

informatyka Karolina Drobotowicz Stanisława Lomperta

informatyka Wojciech Żółtowski Stanisłąwa Lomperta

matematyka Jaśmina Aftanas Danuta Idczak

matematyka Klaudia Jabłońska Danuta Idczak

 

2008/2009

 

język polski

 

Sara  Trzebiatowska

 

Danuta Różek


język polski Karol Węska Grażyna Dąbrowska

historia Karol Węska Ewa Mierzejewska

historia Krzysztof Wysowski Ewa Mierzejewska

matematyka Karolina Drobotowicz Danuta Idczak

matematyka Sara Trzebiatowska

Danuta Idczak

 

język angielski 2009/2010 Kaja Kryda Alicja Hoppe - Cern

język polski 2009/2010 Bartosz Kłódka Małgorzata Skwira

język polski 2009/2010 Celina Sygit Stanisława Grodel

historia 2009/2010 Celina Sygit Ewa Mierzejewska

historia 2009/2010 Krzysztof Wysowski Ewa Mierzejewska

 

język polski 2010/2011 Zuzanna Bejm Małgorzata Skwira

język polski 2010/2011 Jacek Pogonowski Stanisława Grodel

informatyka 2010/2011 Jakub Trzebiatowski Stanisława Lomperta

informatyka   2010/2011 Jacek Walaszek Stanisława Lomperta

 

 

Joomla Template - by Joomlage.com