Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

HARMONOGRAM ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH, KONSULTACJI  I INNYCH DODATKOWYCH

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ /DLA KOGO

TERMIN

SALA

Aleksandra Falkowska

zaj. wyr. /2a szkoła podstawowa

poniedziałek 8.55

środa 15.30

113

Joanna Karolewska

zaj.wyr./3d szkoła podstawowa

poniedziałek 11.30-13.00

119

Danuta Kolendo

zaj.wyr./2b szkoła podstwaowa

środa 7.20-8.50

114

Małgorzata Matejaszczyk

zaj.wyr./2d i 1c szkoła podstawowa

poniedziałek 11.45 – 12.30

17

Magdalena Mindykowska

zaj.wyr./2a szkoła podstawowa

14.30-15.15

16

Anna Pilarek

zaj.wyr./3a szkoła podstawowa

środa i czwartek 7.30

16

Nina Szamow

zaj.wyr./1c szkoła podstawowa

czwartek 11.30-13.30

119

Justyna Wrońska

zaj.wyr./3b szkoła podstawowa

czwartek 10.55

119

Stanisława Grodel

język polski zaj.wyr./IIIC gimnazjum

poniedziałek 14.40-15.25

106

Mariola Grzonka

konsultacje z historii /szkoła podstawowa i gimnazjum

piątek 7.05-7.50

214

Jolanta Januszczyk

język niemiecki zaj.wyr. /gimnazjum

środa 14.40

109

Maria Krukowska

przyroda/biologia /zaj.wyr.szkoła podstawowa i  gimnazjum

piątek 7.15-8.00

202

Magdalena Kwiesielewicz

konsultacje z geografii/gimnazjum

poniedziałek 16.30

206

Sebastian Pilarek

konsultacje z fizyki i matematyki /szkoła podstawowa i gimnazjum

środa 7.05

117

Jakub Raciborski

konsultacje z historii/IC gim.

turystyka

wtorek 15.35

 

wtorek 16.30

209

 

206

Aneta Sokołowska

matematyka zaj.wyr/szkoła podstawowa

wtorek 7.15-8.00

111

Aneta Sokołowska

matematyka zaj.wyr./gimnazjum

poniedziałek 15.35-16.15

111

Iwona Tomasik

biologia konsultacje i zaj.wyr./gimnazjum

czwartek 14.40-15.25

środa 13.45-14.30

202

Katarzyna Tomczuk Langowska

Ortograffiti /szkoła podstawowa i gimnazjum

7.15 – 8.00 /8.45

207

Krzysztof Trzasko

turystyka - rowery

wtorek i środa 16.30-17.15

 

206

Izabela Pobikrowska

terapia pedagogiczna /gomnazjum

wtorek /15.35-16.20

101

Danuta Różek

język polski zaj.wyr./6b i IIIB gimnazjum

czwartek 14.40

208

Katarzyna Szłapa

zajęcia logopedyczne/oddziały przedszkolne 

piątek

118

Ewa Ślepowrońska

zaj.wyr./3a szkoła podstawowa

wtorek 7.05-7.55

114

Wanda Zalewska

język angielski / zaj.wyr. gimnazjum 1B i C

czwartek 15.30

p. naucz.

Dorota tycharska

EDB

Piątek 15.30

czytelnia

 

 

Joomla Template - by Joomlage.com