Święto Rodziców w klasie I a

Dnia 07.06.17r. uczniowie klasy Ia przygotowali część artystyczną z okazji Święta Rodziców. Były piosenki, wierszyki, inscenizacje i tańce. Dzieci zaśpiewały również i powiedziały wierszyk po angielsku. Na zakończenie złożyły życzenia i wręczyły upominki. Uroczystość przebiegała w miłej i odświętnej atmosferze.

 Opracowała Anna Kulińska

Biwak w Grabowcu

 

Na początku czerwca klasy III c i III d spędziły dwa dni w Grabowcu k. Szemudu położonym wśród malowniczych lasów niedaleko Gdyni.

Czytaj więcej

Mistrz Czytania Klas Trzecich

W tym roku konkurs szkolny pn. "Mistrz Czytania Klas Trzecich" odbył się w przedostatnim tygodniu maja. Do konkursu zostały wybrane po dwie osoby z każdej klasy trzeciej. Zadaniem ich było płynne i z właściwą intonacją  przeczytanie tekstu wiersza, opowiadania i tekstu popularnonaukowego. Przewodnicząca konkursu, dyr. Małgorzata Skwira przyznała tytuł Mistrza Czytania Klas Trzecich Adrianowi Markowskiemu z klasy III d, który otrzymał dyplom i nagrodę książkową. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulują organizatorki: Anna Kulińska, Jolanta Jankowska i Joanna Karolewska

Zajęcia w ZOO

W tym roku szkolnym klasa II d już po raz drugi była w ZOO na zajęciach. Tym razem była to lekcja o ssakach. Dzieci miały okazję odświeżyć sobie informacje na ten temat i dowiedzieć się wielu nowych. Spacerując odwiedziliśmy niektórych mieszkańców ZOO. Pogoda nam dopisała, tylko szkoda, że było nas tak mało, bo ospa zaatakowała nasze koleżanki i kolegów, którzy musieli zostać w domu. 

Klasa III d w "Castoramie"

We wtorek, 16 maja mieliśmy zajęcia pn. "Majsterkowo" w "Castoramie ", na których pracowaliśmy grupowo. Najpierw ustalaliśmy i spisywaliśmy zasady dobrej współpracy, a następnie według schematów wykonywaliśmy samodzielnie samoloty przy użyciu prawdziwych narzędzi stolarskich. Efekty naszej pracy wraz z podarunkami - długopisami zabraliśmy na pamiątkę do domów.