Rekolekcje szkolne

Zbliżamy się do połowy Wielkiego Postu. Jest to najlepszy czas, aby zatrzymać się w codziennym biegu i poświęcić trochę czasu na przemyślenia, modlitwę i śpiew.

Czytaj więcej

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych

W poniedziałek, 18 września, w salce klasztoru ojców cystersów, ul. Polanki 131 w Gdańsku – Oliwie, odbędzie spotkanie rodziców dzieci klas drugich szkoły podstawowej, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii św. Na spotkanie mogą przyjść także rodzice dzieci z klas starszych, które jeszcze nie przystąpiły do tego sakramentu, a mają takie pragnienie. Serdecznie zapraszamy!

 

Brat Marek

Nasz patron w niebie

W uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przypadająca w ostatnią niedzielę, w kościele oo. cystersów o godz. 11.30 miała miejsce Msza św. inaugurująca jubileusz naszej szkoły.

Czytaj więcej

Co dalej

W ostatnią niedzielę zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczął się tydzień modlitw o powołania. Zbliża się do końca etap Waszego życia – gimnazjum. Kolejny krok będzie jeszcze bardziej wpływał na Waszą przyszłość.

Czytaj więcej

Chwalcie łąki umajone!

Zaczynamy miesiąc maj. Długi weekend, słońce, błękit nieba i coraz więcej zieleni... A w szkole coraz większa „mobilizacja”, bo czas wystawiania ocen co dzień krótszy :)

Czytaj więcej